image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Başvuru Reddi Alanların İtiraz Hakkı Var Mı?

İngiltere vize başvuru reddi alanların başvuru yaptığı İngiltere vizesi türüne bağlı olarak bir itiraz hakkının olup olmadığı kendisine gönderilecek ret mektubunda belirtilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuçlanabileceği gibi olumsuz da sonuçlanabilir. Bu durum en çok başvuru dosyasının inandırıcı, ikna edici, gerçekçi, amaca uygun olup olmamasına bağlıdır. Bu sağlanırsa vize, sağlanamazsa da İngiltere vize başvuru reddi alınacaktır.

İngiltere vize başvuru reddi alan başvuru sahipleri başvuru yaptığı İngiltere vizesi türüne bağlı olarak bir itiraz hakkının olup olmadığı, itirazın kapsamı vb. hususlar kendisine gönderilecek ret mektubunda belirtilecektir. Bu belgede ayrıca itiraz yapılabilecek süreye dair bilgi de yer alacaktır. Ret mektubunda, başvuru sahibinin itiraz hakkı olması halinde ret mektubunda belirtilen süre içerisinde CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve başvurusu için profesyonel destek alabilir.

Vize reddi alan kişilere tanınan itiraz hakları temelde ikiye ayrılmaktadır; idari itiraz ve itiraz davası. Bunların dışında uzmanlarımızca başvuru sahibi için daha faydalı olacağı düşünülüyorsa itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilir. İtiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.   

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 888 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular