image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlık Koşulları 2019 Yılında Değişecek Mi?

İngiltere vatandaşlık koşullarının 2019 yılında değişip değişemeyeceği konusunu merak eden bireyler en güncel ve doğru bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenebilir.

İngiltere vatandaşlık koşulları, İngiltere vatandaşlığına başvuruda bulunmak isteyen bireyler için oldukça önemli ve merak edilen bir konudur. İngiltere vatandaşlığı başvuru şartları, başvuru sahibinin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişmektedir. İngiltere vatandaşlık koşulları içerisinde başvuru sahiplerinin durumlarına göre değişmeyen şartlar da bulunmaktadır. Bunlar şöyle örneklendirilebilir; adli sicil kaydının temiz olması, İngiltere sınırları içinde belirli bir süre yaşamış olmak, İngiltere’de uygun konaklama imkanlarının bulunması, İngiltere dışına gidip gelme konusunda belirli süreleri aşmamış olmak, sürekli oturum sahibi olmak, başvuru formuna yazılan bilgilerin doğru olması. Bu örnekler çoğaltılabileceği gibi İngiltere vatandaşlık başvuru şartları hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de danışabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlık koşulları, 2019 yılında değişip değişmeyeceği hakkında araştırma yapan bireylerin İngiltere’nin son zamanlarda Brexit görüşmeleri dolayısıyla oldukça zor zamanlar geçirdiğini göreceklerdir. Brexit süreci, 2019 yılında da devam edeceği ve İngiliz makamlarının yeni kararlarının neler olabileceği kestirilemediğinden İngiltere vatandaşlık koşullarının 2019 yılında değişmesi veya zorlaşması beklenebilir. Ancak İngiltere vatandaşlığı başvuru şartlarının değişip değişmeyeceğine dair bir bilgi henüz yayınlanmamıştır. İngiltere vatandaşlık koşullarının değişip değişmeyeceğine dair karar verenler İngiliz makamları olmakla birlikte Birleşik Krallık vatandaşlık başvurusu ve başvuru koşulları hakkında detaylı ve en güncel bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilir, profesyonel danışmanlık alarak başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı başvurusunda bulunmak isteyen bireyler bu sürecin oldukça zor ve meşakkatli bir yol olduğunu bilmelidir. Aynı zamanda İngiltere’de vatandaş olmak isteyen bireylerin belirli hususları bilmesinde fayda vardır. Bu hususların en önemlilerinden biri, İngiltere vatandaşlığı bir hak olmadığı ve başvuru reddi alındığı takdirde bireylerin başvurularını yeniden yapması gerektiğidir. Vize başvurularında bulunan bir itiraz yolu bulunmamaktadır. İngiltere vatandaşlığı hak ve yükümlülükleri, oy kullanma, istediği zaman ülkeye girip çıkma, yatırım yapma veya taşınmaz varlıklar alıp satma, Birleşik Krallık kanunlarına uyma, İngiltere pasaportu sahibi olma gibi çeşitlenebilecektir.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda güncel bilgiye sahip olmak isteyen bireyler İngiltere vatandaşlık koşulları ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler CSS Legal danışmanlarından danışmanlık alabilirler.

CSS & Co Legal Services Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri İngiltere’de bulunan Londra ofisi ve Türkiye’de bulunan Ankara, İstanbul ofisleriyle danışmanlık ve müşavirlik hizmeti vermektedir.

İngiltere vatandaşlık koşulları nelerdir, İngiltere vatandaşlık başvuruları hakkında detaylı bilgiyi nereden edinebilirim gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 822 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular