image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşı Olmak için Gerekenler İçerisinde Bulunan Başvuru Formunun Önemi Nedir?

İngiltere vatandaşı olmak için gerekenler arasında bulunan başvuru prosedürlerinin ilk adımı olarak görülen başvuru formunun doldurulması konusunda uzman kişilerden destek alınması başvuru sonucunun olumlu olmasını büyük ölçüde etkilemektedir.

İngiltere vatandaşı olmak için gerekenler içerisinde önemli olan başvuru formu, başvuru prosedürlerinin ilk adımıdır. Başvuru formuna bireyler kendileriyle ilgili şahsi ve maddi bilgilerini yazmaktadırlar. Bu bilgilerin başvuru şartlarına uygun ve doğru bilgiler ışığında doldurulması oldukça önemlidir. Başvuru formunda eksik veya gerçeğe aykırı bilgi bulunması başvurunun reddedilmesiyle sonuçlanabilir. Başvuru formundaki bilgiler nedeniyle başvuru reddi almak istemeyen bireyler konusunda uzman profesyonel danışmanlardan destek alarak başvuru sonucunun olumlu olma ihtimalini artırabilir ve başvuru sürecinde daha az maddi ve manevi kayıplarla karşılaşabilirler. Daha fazla bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlık başvuru formu doldurulup, başvuru ücreti yatırıldıktan sonra başvuru için gerekli evraklar listesi CSS Legal uzman danışmanlarından alınabilecektir. Başvuru için gerekli evrakları eksiksiz şekilde dosyasına koyan bireyler, biyometrik bilgileriyle birlikte dosyasını İngiltere’de Kasım 2018 tarihinde açılan Birleşik Krallık Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezine (UKVCAS) yapabilecektir. 

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi almak isteyenler İngiltere vatandaşı olmak için gerekenler konusunda uzman CSS Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiltere vatandaşı olmak için gerekenler nelerdir, başvuru evrakları neler olabilir, başvuru prosedürleri nereden öğrenilebilir, İngiltere vatandaşlık başvuru sürecinde karşılaşabileceğim sorunları nasıl en aza indirebilirim gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 770 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular