image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Ücretleri Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi ücretleri arasında vize/başvuru ücreti bulunmakla birlikte başvuru sahibinin talebine bağlı olarak öncelikli/hızlandırılmış servis ücretleri de eklenebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi ödenmesi gereken bazı ücretler bulunmaktadır. İngiltere Turist Vizesi ücretleri arasında en önemlilerinden birisi vize/başvuru ücretidir. İngiltere Turist Vizesi başvuru dosyalarında mutlaka bulunması gereken başvuru formlarının doldurulabilmesi için vize/başvuru ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir. Başvuru sahipleri başvuru süreci, başvuru ücretleri ve başvuru formlarının doldurulması hakkında uzmanlarımız ile irtibata geçerek bilgi alabilirler.

İngiltere Turist Vizesi ücretleri arasında aynı zamanda öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılmak istenmesi ya da bu servislere ihtiyaç duyulması durumunda ödenmesi gereken ücretler bulunmaktadır. Bu servislerin ücreti vize ücretine ek olarak ödenebilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servisler, vize başvurularının ortalama 3 hafta olan değerlendirme süresinden hızlı sonuçlanabilmesi için kullanılabilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vize başvurusunun 15 iş günü yerine 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise 24 saat içerisinde sonuçlanabilmesine olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servisler, kullanımları ve ücretleri hakkında bilgi almak isteyenler CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuru ücretlerine dair hususlardan bir diğeri de her yıl 5 Nisan’da İngiltere mali yılının sonuna gelindiğidir. Yeni mali yılın başlaması sebebi ile vize başvuru ücretlerinde değişimler olmaktadır. Aynı zamanda göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, vize ücretlerinin dolar kuru üzerinden işlem gördüğüdür. Dolar kurunda oluşabilecek değişiklikler vize ücretlerini doğrudan etkilemektedir. Vize reddi alınması durumunda yatırılmış harçların geri ödenmediği de göz önünde bulundurulduğunda başvurularınızı firmamız aracılığı ile yapmanız zarara uğrama olasılığınızı oldukça aza indirecektir.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Turist Vizesi ücretleri, vize başvuru gereksinimleri, prosedürleri, işlemleri, öncelikli/hızlandırılmış servis ücretleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir ya da ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 963 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular