image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Red Olursa Yapılabilecekler Nelerdir?

“İngiltere Turist Vizesi red olursa yapılabilecekler nelerdir?” sorusunun cevabı, başvuru dosyasının itiraz kapsamlı olarak tekrar hazırlanması ile yeniden başvuru yapılması şeklindedir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında, diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi, başvuruların olumsuz sonuçlanabilmesi yani vize reddi alınması olasılığı bulunmaktadır. Vize başvurularında herhangi bir hata veya eksiklik saptanması, başvuru sahibinin eksik veya yalan beyanda bulunması gibi nedenlerle başvurular olumsuz sonuçlanabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının vize reddi ile sonuçlanması durumunda başvuru sahiplerinin itiraz davası açmak veya idari itiraz hakları bulunmamaktadır. Bu durumda başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarını tekrar ve daha detaylı bir şekilde hazırlatarak yeniden başvuru yapmaları tavsiye edilmektedir. Tekrar sunulacak olan dosyaya başvuru sahibinin vize ret sebebine itiraz eden, bu itirazının sebeplerini (hata yapılmış olması, yanlış anlaşılma bulunması, ret kararının yersiz olması vb.) belirten ve vizenin verilmesini talep eden ifadesinin eklenmesi gerekmektedir. Bu şekilde yapılan başvurular “itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu” sayılacaklardır.

İtiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilmesi için red gerekçesine karşı olan argümanın doğru hazırlanabilmesi ve bunun için de İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına hâkim olmak gerekmektedir. Bu açıdan itirazınızı firmamız aracılığı ile yaparak uzmanlarımızın tecrübe ve bilgi birikimden yararlanmanız başvurunuzun mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Eğer İngiltere Turist Vizesi red olursa başvuru sahipleri bu şekilde tekrardan başvuru yapmak için gerekli belgeler ve başvurularının gereksinimleri, izlenecek prosedürler hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

İngiltere Turist Vizesi başvurularından olumlu sonuç alınmasının zor olduğu herkesçe bilinmektedir. Vize başvurularında oluşabilecek en ufak hata veya eksikliklerde başvuru sahipleri olumsuz sonuçlarla karşılaşabilmektedir. Başvuru sahipleri firmamız uzmanları ile görüşüp başvurularının hazırlanması, gereksinimleri, başvurularında izlenecek prosedürler ve daha önce ret alınmış başvuruları hakkında yapabilecekleri hakkında uzmanlarımızla görüşerek detaylı bilgi alabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamızla iletişime geçebilir, İngiltere Turist Vizesi red olursa yapılabilecekler, vize başvuru gereksinimleri, işlemleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür bilgiye ulaşabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1657 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular