image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

"İngiltere Turist Vizesi Red Aldım." Diyenler İçin İtiraz Başvuruları Nelerdir?

"İngiltere Turist Vizesi red aldım." diyenler için idari itiraz ya da itiraz davası itiraz haklarından biri bulunmamakta olup bu başvurulardan red alınması halinde yalnızca itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilmektedir.  

İngiltere Turist Vizesine geçerli bir başvuru yapabilmek için İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgeler tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, ödemeler yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve fotoğraf ile parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgilerin incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bu prosedürlere uygun bir başvuru yapılmadığında başvuru sahibi vize reddi alacaktır.

"İngiltere Turist Vizesi red aldım." diye CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçen başvuru sahipleri için idari itiraz ya da itiraz davası itiraz haklarından biri bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu başvurulardan red alınması halinde yalnızca itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilmektedir. Başvurusu olumsuz sonuçlanıp itiraz başvurusu yapmak isteyen kişiler kendilerine gönderilen ret mektubu ile birlikte CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bu zorlu süreçte İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 933 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular