image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

“İngiltere Turist Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusunun cevabı şudur; İngiltere Turist Vizesi başvurusunun gerçekleştirilmesinin ardından 3 hafta (15 iş günü) içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, Birleşik Krallık ülkelerine kısa süreli (6 ay ve 6 aydan kısa sürelerle) seyahat edecek olan başvuru sahiplerinin başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi başvurusudur. İngiltere’ye iş ziyareti, turistik gezi, tıbbi tedavi, klinik gözlem vb. amaçlarla gidecek olacak kişiler bu vize kapsamında başvuru yapabilir ve başvuru prosedürüne uygun, eksiksiz ve hatasız bir başvuru yaparlarsa olumlu sonuç alabilirler.

İngiltere’yi kısa süreli ziyaret etmek üzere bu kapsamda başvuru yapacak kişilerin CSS Legal uzmanlarına en sık yönelttiği sorulardan biri de “İngiltere Turist Vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusudur. Bu sorunun cevabı şudur; İngiltere Turist Vizesi başvurusunun gerçekleştirilmesinin ardından 3 hafta (15 iş günü) içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Yani başvurular 3 haftanın sonunda değil, 3 hafta içerisinde herhangi bir zamanda sonuçlandırılır. Bu süreyi kısaltmak için başvuru sahipleri Dışişleri Bakanlığından nota alabilecekleri gibi Öncelikli Servis kullanarak da 5 iş günü içinde sonuç alınması sağlanabilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1145 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular