image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi İçin Davetiye Örneğini Nereden Bulabilirim?

İngiltere Turist Vizesi için davetiye örneği bazı İngiltere vizesi türleri için başvuru dosyasında davet mektubu istenmesi halinde CSS Legal uzmanlarınca sağlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularının karmaşık yapıda ve olumlu sonuç alması zor başvurular oldukları bilinmektedir. Başvuru dosyasındaki en ufak bir eksiklik ret alınmasına yol açabilmektedir. Başvuru dosyasının ve vize başvurusu için gerekli belgelerin eksiksiz olması başvurunun başarılı olmasında önemli role sahiptir. İngiltere Turist Vizesi başvuruları için gerekli belgeler hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi başvuru dosyalarına uzmanlarımız tarafından gerekli görüldüğü hallerde veya başvuru sahibinin eklemeyi tercih ettiği durumlarda eklenecek belgeler vardır. Bunlardan bir tanesi, ziyaret kapsamlı bu başvurularda başvuru sahibinin Birleşik Krallık'a ziyaret edebilmesi için davet niteliğinde olan İngiltere turist vizesi için davetiye örneğidir. Bu belge, gönderecek olan kurum ya da kişi tarafından İngiliz Konsolosluğuna hitaben İngilizce olarak yazılabilir. Davet mektubunun yazımı ve içeriği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Bazı İngiltere Turist Vizesi türlerinde başvuru sahibinin teslim ettiği belgeler arasında davet mektubu bulunması şartı aranmaktadır. Bunu gerektiren vizeler İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ve İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizeleridir. Bu vize türleri için yapılan başvurularda, vizenin yapısına uygun bir İngiltere turist vizesi için davetiye örneği bulundurulması gerekmektedir. Örneğin, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında başvuru sahibinin İngiltere'de sürekli oturum izniyle bulunan ya da İngiltere vatandaşı olan birinci dereceden akrabası tarafından gönderilecek olan davet mektubu gereklidir. Bu ve benzeri ek belgelerin başvurularda bulunması başvuruların başarı ihtimalini etkileyebilmektedir. Başvurularda herhangi bir ek belge gereksinimi bulunması halinde uzmanlarımız başvuru sahiplerini bilgilendireceklerdir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Turist Vizesi başvuruları, gereksinimleri, gerekli evraklar, ek belgeler, prosedürler ve göçmenlik kuralları hakkında bilgi almak isteyenler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimize gelerek danışmanlarımız ile görüşebilir ve profesyonel destek alabilirler.

Bu sayfa 2459 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular