image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Evrakları Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi evrakları, başvurunun başarılı olabilmesi açısından olabildiğince eksiksiz ve hatasız hazırlanmalıdır.

İngiltere Turist Vizesi, alındığı takdirde vize sahiplerine 1 yıl içerisinde toplamda 6 aydan uzun olmamak kaydı ile İngiltere’ye ve diğer Birleşik Krallık ülkelerine (Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler) seyahat etme izni veren bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi, İngiltere Turist Vizesi evrakları, başvuru sahibinin olumlu sonuç alma ihtimali yüksek bir başvuruda bulunabilmek için toplaması gereken, kişinin şartları sağladığını gösteren evraklardan oluşur.

İngiltere Turist Vizesi evrakları arasında danışmanlarımız tarafından hazırlanacak evrak listesinde geçen evraklar, tercümesi gereken evrakların tercümeleri, vize harç ücreti ödendikten sonra doldurulabilecek başvuru formu bulunmaktadır. Bunlara ilaveten, gerekli durumlarda başvuru sahiplerinin dosyalarına davet mektubu, dilekçe gibi belgeler de dahil edilebilmektedir. Başvuruların başarıya ulaşabilmesi için başvuru sahibinin ziyaret süresi, nereye gideceği, gidiş, dönüş ve İngiltere’de geçireceği zaman içerisinde oluşacak masraflarını nasıl karşılayacağı ve çeşitli durumlarda seyahat amacını belirtmek ve bu bağlamda ilgili belgelerden oluşan başvuru dosyasını sunmak zorundadır. Örneğin, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi türlerinde başvuru dosyalarına davet mektubu eklenmesi gerekmektedir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularının karmaşık yapıda ve başarıya ulaşması zor başvurular oldukları herkesçe bilinmektedir. Başvuruların başarıya ulaşabilmesi için gerekli belgelerin büyük bir titizlikle hazırlanması, prosedürlerin dikkatle takip edilmesi ve işlemlerin zamanında ve tam yapılması gereklidir. Vize başvurularında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak, başvuru sahiplerini oluşabilecek muhtemel zararlardan koruyarak olumsuz sonuç alma ihtimalini düşürebilecekleri bir başvuru gerçekleştirebilmelerini sağlayacaktır.

2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Vize başvuruları için gerekli olacak evraklar, vize başvuru süreci ve prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi almak veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 929 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular