image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Davetiye Örneği Nerede Bulabilirim?

İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyası ile birlikte davet mektupları sunulabilir. İngiltere Turist Vizesi Davetiye örneği hakkında bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, danışmanlarımız tarafından bildirilecek belge listesindeki belgeler tamamlandıktan, gerektiği yerde belgelerin tercümeleri teslim edildikten, başvuru harcı yatırılıp ilgili başvuru formları İngilizce doldurulduktan sonra yine danışmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun günü ve saatinden önce tamamlanacak olan dosyanın başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte başvuru sahibi tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslimi ile mümkündür.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin dosyalarına duruma göre eklemeleri gerekebilecek belgeler arasında davetiyeler veya davet mektupları bulunur. Bu davetiyeler, kişinin İngiltere ziyaretini hangi tarihler arasında gerçekleştireceğini, İngiltere'de olduğu sırada nerede kalacağını ve ülkeye hangi amaçla seyahat ettiklerini beyan etmek için kullanabilecekleri belgelerdir ve başvuru esnasında dosyaya eklenebilirler. İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin özellikle gidiş ve dönüş tarihlerini başvuru ile bildirmeleri esas olduğundan dolayı davetiye ile başvurmaları başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini yükseltecektir.

Bazı İngiltere Turist Vizesi türlerinde davet mektubu bulunması gereklidir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi ve İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında, başvuruya uygun davet mektubu bulunması önemlidir. Örneğin, İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında, başvuru sahibini davet eden kurumun bir davetiye göndererek seyahat tarihleri, ziyaretin masraflarının nasıl karşılanacağı gibi detayları bildirmelidir. Bu hususta detaylı bilgi almak isteyenler, CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi başvurularından olumlu sonuç almanın zor olduğu herkesçe bilinmektedir. Başvurunun başarılı olabilmesi için gerekli belgelerin mümkün olan en hatasız şekilde tamamlanması, izlenmesi gereken prosedürlerin tam ve zamanında takip edilmesi gerekmektedir. 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile iletişime geçerek başvuru için gerekli belgeler ve prosedürler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Bu sayfa 1611 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular