image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Başvuru Belgeleri Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi başvuru belgeleri, vize gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları konularında detaylı bilgi ve profesyonel danışmanlık hizmeti almak isteyenler CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi, vize alanlara İngiltere’ye ve bir diğer vize gereksinimi olmaksızın diğer Birleşik Krallık ülkelerine kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi, İngiltere Turist Vizesi başvuru dosyasına eklenmesi gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belgelerin tam olarak ne oldukları, vize başvurularının gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli dokümanların tercümelerinin yapılması, vize ücretleri yatırıldıktan sonra İngilizce olarak doldurulması gereken başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olan dosyanın, başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuru belgeleri arasında firmamız uzmanlarının gerekli görmeleri veya başvurulan vize türünün gerektirmesi durumunda isteyebilecekleri ek belgeler de bulunabilmektedir. Örneğin, başvuru sahibinin İngiltere seyahatinin amacını, süresini, bu seyahat esnasında nerelerde konaklayacağını ve özellikle de ülkesine kendi imkânları dahilinde dönebileceğini ifade eden, İngiliz Konsolosluğuna hitaben İngilizce olarak yazılmış bir dilekçe bu ek belgeler arasında bulunabilir. Benzer olarak bazı İngiltere Ziyaretçi Vizesi türlerinin başvurularının tamamlanabilmesi için seyahatin amacına uygun bir kurum ya da kişiden alınması gereken davet mektubunun (İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi türlerinde davet mektubu gerekmektedir.) da dosyaya eklenmesi gerekebilmektedir. Ek belgelerin ne oldukları, neden gerekli oldukları ve nasıl hazırlanabilecekleri konusunda firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek vize gereksinimleri, prosedürleri, gerekli belgeler, başvuru süreçleri ve göçmenlik kuralları konularında detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 925 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular