image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ticari Vize Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar arasında başvuruların makul olduğunu yani kişinin İngiltere'de kurmayı veya ortak olmayı amaçladığı işi yapmak için gerekli maddi kaynaklara, mesleki yeterliliğe vb. sahip olduğunu ispat etmek için başvuru dosyasına eklenebilecek belgeler de yer almaktadır. İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar başvurulan İngiltere Ticari Vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu açıdan Tier-1 kategorisindeki ticari vizelerin Ankara Antlaşması Vizesi başvurularına göre çok daha katı gereksinimleri olduğu söylenebilir. Örneğin, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurularında başvuru sahibinin £ 200,000 veya daha fazla miktarda sermaye sahibi olduğunu ve en az B1 seviyesinde İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu ispat etmesi gerekmektedir. Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurularında ise başvuru sahibinin İngiltere Uluslararası Ticaret Departmanı (Department for International Trade, DIT) veya bir Yüksek Eğitim Enstitüsü (Highter Education Institution, HEI) tarafından onaylanmış gerçekçi ve özgün bir iş planı sahibi olduğunu ispat etme zorunluluğu bulunmaktadır. Farklı Ticari Vize türlerinin evrak gereksinimleri, ticari vize başvurularında ispat edilmesi gereken hususlar ve hangi belgelerin bu hususların ispatında kullanılabileceği hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize gerekli evraklar arasında başvuru sahiplerinin İngiltere'de kurmayı amaçladıkları işi kurabileceklerini ve yürütebileceklerini ispat etmek için başvuru dosyalarına ekleyebilecekleri belgeler de bulunmaktadır. Bu belgeler başvuruların makul olması açısından önem teşkil etmektedir. Örneğin, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahibinin kurmak istediği işi yapabilecek mesleki yeterliliğe sahip olduğunu bildirmek için kullanabileceği mesleki eğitim sertifikası, referans mektubu vb. belgeleri sunması gerekmektedir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları ve bu başvuruların gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvurularda ispat edilmesi gereken husus sayısı oldukça fazladır ve başvurularda oluşabilecek hatalar veya eksiklikler başvuruların reddedilmesi ile sonuçlanmaktadır. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvuruda bulunmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızdan olumlu sonuç alma ihtimalinizi güçlendirecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak görüşebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 899 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular