image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ticari Vize Başvurusu Hangi Vize Türlerini Kapsamaktadır?

İngiltere Ticari Vize başvurusu hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize başvurusu olarak başvurulabilecek vize türleri; İngiltere İçin Girişimci Vizesi (Tier 1 Yatırımcı Vizesi, Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi vb.) ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi türleridir. Bu vize türlerinin ortak özelliği, vize sahiplerine İngiltere’de kendi işlerini kurma ya da var olan bir işe ortak olma imkânı sunmalarıdır.

Tier-1 Girişimci Vizesi İngiltere’de iş kurmak, var olan bir işi devralmak, adi ortaklık yapmak veya hâlihazırda var olan bir şirkete ortak olmak amacı ile başvurulabilecek bir İngiltere vizesidir. Tier-1 Girişimci Vizesi başvurusunda bulunulabilmesi için başvuru sahibinin puan bazlı sistemde 75 puan sahibi olması gerekmektedir. Aynı zamanda başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken sermaye şartı da bulunmaktadır. Tier-1 Girişimci Vizesi başvurularının gereksinimleri ve başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize başvurusu kapsamında değerlendirilebilecek bir diğer vize türü Tier-1 Mezun Girişimci Vizesidir. Bu vizeye İngiltere’de en az lisans seviyesinde eğitim görmüş kişiler başvuru yapabilmektedirler. Başvuru yapılabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere Uluslararası Ticaret Departmanı (Department of International Trade, DIT) veya bir Yüksek Eğitim Enstitüsü (Higher Education Institute, HEI) tarafından onaylanmış gerçekçi ve özgün bir iş planı sahibi olması gerekmektedir. Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Ticari Vize başvurusu bağlamında İngiltere Ankara Antlaşması Vizesine İngiltere’de kendi işini kurması veya var olan bir işe ortak olması amacıyla başvurulabilmektedir. Tier-1 Girişimci Vizesinden farklı olarak İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında aranan ana koşul başvurunun makul olmasıdır. Örneğin, Tier-1 Vizelerinin aksine Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin belirli seviyede İngilizce bilgisi sahibi olmaları gerekmemektedir. Fakat, başvurunun makul olabilmesi için başvuru sahibinin kuracağı işi yapabilecek ve müşterileri ile yardım almadan iletişim kurabilecek kadar İngilizce biliyor olması gerekmektedir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları ve Ankara Antlaşması Vizesinin gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere Ticari Vize başvurusu, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, Girişimciler İçin İngiltere Vizesi, İngiltere vizeleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 851 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular