image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Pasaportu Nasıl Alınır?

“İngiltere pasaportu nasıl alınır?” sorusunu araştıran bireylerin başvuru yapabilmek için belirli prosedürleri uygulaması ve başvuru şartlarını sağlaması gereklidir. Aksi takdirde İngiliz makamları İngiltere vatandaşı olunsa dahi İngiliz pasaportu vermeyi garanti etmemektedir.

“İngiltere pasaportu nasıl alınır?” sorusunu araştıran bireyler genellikle internet üzerinde okumalar yaparak başvuru şartları ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmayı amaçlamaktadır. Ancak İngiltere pasaportuyla ilgili çeşitli forum, sözlük gibi sayfalarda güncelliğini yitirmiş bilgilerle başvuru sahipleri yanlış yönlendirilmekte ve bu bilgilerle yapılan başvuruların reddedilme ihtimali artmaktadır. Bu yüzden başvuru sahipleri konusunda uzman danışmanlardan profesyonel destek alarak İngiltere pasaportu başvurusu yapması önerilmektedir.

“İngiltere pasaportu nasıl alınır?” sorusuna yanıt olarak başvuru sahiplerinin başvuru için gerekli birtakım şartları sağlaması beklenmektedir. Bu şartlara örnek olarak; İngiltere vatandaşlık sertifikası (certificate of naturalisation), İngilizce olmayan belgeler varsa bu belgelerin tercümesinin yapılmış halleri, başvuru sahibinin kişisel bilgileri (doğum tarihi, yaşadığı yer vb.) verilebilir. Başvuru sahiplerinin özel ve istisnai bir durumları söz konusuysa bunula ilgili gerekli evrak listesi değişebilir ve bu evrakların neler olabileceğini öğrenmek için CSS & Co Legal Services uzmanlarıyla iletişime geçilmesi büyük önem arz etmektedir. İngiltere makamları İngiltere vatandaşlık sahibi olunsa dahi İngiltere pasaportu vermeyi garanti etmemektedir. Bu yüzden İngiltere pasaportu başvurularında ret almamak için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konularında bilgi sahibi olmak isteyen ve “İngiltere pasaportu nasıl alınır?” sorusuna yanıt arayan herkes CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere pasaportu nasıl alınır, İngiltere pasaport başvuru için gerekli belgeler nelerdir, İngiltere vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır, sonradan İngiliz vatandaşı olan bireyler nasıl pasaport başvurusunda bulunabilirler gibi sorularınız varsa  CSS Legal İngiltere Vizesi ve İngiliz Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 796 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular