image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Oturum Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hangileridir?

İngiltere Oturum Vizesi için gerekli evraklar başvurulan İngiltere Oturum Vizesi türüne göre değişebilmektedir. İngiltere Oturum Vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Oturum Vizesi ya da İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum izni ile veya İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan kişilerin bağımlı aile üyelerinin başvurabileceği bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Oturum Vizesi için gerekli evraklar firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine bildirilmektedir. Başvuruların yapılabilmesi için bu listede yer alan evrakların toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde iken alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere Oturum Vizesi için gerekli evraklar başvurulan İngiltere Oturum Vizesi türüne göre değişebilmektedir. Örneğin, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartının yanı sıra İngiltere’de bulunan eşlerinin sağlaması gereken minimum maddi yeterlilik şartı bulunmaktadır. Buna karşılık olarak Çocuklar İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı aranmamakta, minimum maddi yeterlilik şartı da çocuk sayısına bağlı olarak değişebilmektedir. Farklı İngiltere Yerleşim Vizesi türlerinin başvurularında aranan şartlar ve başvuru gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Vize memurlarının başvuru dosyasında en ufak bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları durumunda vize reddi vermeleri söz konusudur. Bu açıdan başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services’in sunduğu danışmanlık hizmetinden faydalanmaları başvurularının mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumsuz bir sonuçla karşılaşılması ihtimalini düşürecektir.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere Oturum Vizesi için gerekli evraklar, farklı yerleşim kapsamlı vize türleri, bu vize türlerinin gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1101 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular