image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesini Uzatmak Mümkün Müdür?

İngiltere öğrenci vizesini uzatmak, başvuru ziyaret kapsamlı bir başvuruysa (İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi) mümkün olmayıp yalnızca Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları uzatılabilmektedir.

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek üzere başvuru yapılabilen İngiltere öğrenci vizesi başvuruları temelde üçe ayrılmaktadır. Bu başvurular; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurularıdır. Bu başvurular alınacak eğitim, eğitim süresi vb. şartlara göre farklı türlere ayrılmaktadır.

İngiltere’de eğitim görmek isteyen öğrenciler vize başvuruları öncesinde CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek hangi vize türünün kendileri için daha uygun olduğunun belirlenmesini sağlayabilirler.

İngiltere öğrenci vizesini uzatmak, başvuru ziyaret kapsamlı bir başvuruysa (İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi) mümkün olmayıp yalnızca Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları uzatılabilmektedir. Ziyaret kapsamlı hiçbir vize türü İngiltere’den uzatılamamakta veya başka bir İngiltere vizesi türüne geçilememektedir. Öğrenci vizesi türleri içerisinden yalnızca puan bazlı sistemin uygulandığı bir vize türü olan Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvuruları uzatılabilmektedir. Öğrenciler ister İngiltere’den isterlerse de Türkiye’den uzatma başvuru yapabilirler. İngiltere’den yapılacak başvurular için CSS Legal Londra ofisiyle Türkiye’den yapılan başvurular için Türkiye ofislerinden biriyle irtibata geçilebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 915 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular