image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Şartları Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi şartları başvuru yapılacak öğrenci vizesi türüne bağlı olup hangi vize türüne başvuru yapmasının kendisi için daha avantajlı olacağı ve vize şartları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek CSS Legal uzmanlarından alınabilir.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi olmak üzere İngiltere öğrenci vizesi başvuruları temelde üçe ayrılmaktadır. Bu başvurular, kişinin gideceği eğitim programına ve programın süresine göre çeşitli türlere ayrılmıştır. Hangi eğitime gideceği, hangi kurumda eğitim alacağı, ne kadar süre eğitim almak istediği gibi hususlara göre vize türünün en doğru şekilde belirlenmesi ve başvuru süreci boyunca profesyonel destek alarak başvurusunu yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vizesi şartları başvuru yapılacak öğrenci vizesi türüne (İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi) bağlı olup hangi vize türüne başvuru yapmasının kendisi için daha avantajlı olacağı ve vizenin şartları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek CSS Legal uzmanlarından alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 739 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular