image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Reddi Alınırsa Neler Yapılabilir?

İngiltere’de eğitim alabilmek için başvuru yapılabilen İngiltere öğrenci vizesi başvurularında reddedilen öğrencilerin itirazda bulunma hakkı olup olmadığı kendilerine gönderilecek olan ret mektubunda bildirilmekle birlikte başvuru sahiplerinin başka bir alternatiflerinin olup olmadığına dair bilgi almak ve başvurularını gerçekleştirmek için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu reddedildiği takdirde başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı itiraz hakkı bulunmaktadır. Bu vize türlerine yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin itiraz hakkına sahip olup olmadığı kendilerine gönderilen ret mektubunda bildirilecektir. Ret mektubunda itiraz hakkının kapsamına ve kaç gün içerisinde başvuru yapılması gerektiğine dair bilgiler de yer alacaktır. Bu bağlamda vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan süre dolmadan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek  itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini arttıracak şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

İtiraz hakları temelde itiraz davası (appeal), idari itiraz (administrative review) ve itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu (reconsideration applications) olmak üzere üçe ayrılmaktadır denilebilir. Bu itiraz başvuruları hakkında bilgi almak ve itiraz kapsamlı başvuruyu CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri firmamız İngiltere veya Türkiye ofisleri ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1005 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular