image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Giriş-Çıkış Yapılmasına İzin Verir Mi?

İngiltere öğrenci vizesi giriş-çıkış yapılması iznini de içermektedir. Yani bu kapsamda alınacak vizelerle birden fazla İngiltere’ye giriş-çıkış yapılabilecektir. 

İngiltere öğrenci vizesi türlerinden Tier 4 vizesi kategorisindeki başvuruların yanı sıra İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ile İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi başvuruları da çoklu giriş-çıkış yapmayı da sağlamaktadır. Yani kısa süreli eğitimler için İngiltere’ye giden başvuru sahipleri de gerekli olması halinde ya da seyahat etmek istemeleri halinde birden fazla kez İngiltere’ye giriş-çıkış yapabilmektedir. Ziyaret kapsamlı öğrenci vizesi türleri ile İngiltere öğrenci vizesi giriş-çıkış işlemi istenildiği kadar yapılabilmesine karşın tüm giriş çıkışlarda İngiltere’de kalınan süre 1 yıl içerisinde 6 aydan uzun olmamalıdır.

İngiltere öğrenci vizesi başvurularında İngiltere Vize Başvuru Merkezine öncelikle danışmanlarımızca tam olarak hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin vize prosedürlerine uygun bir vize başvurusu gerçekleştirmesi gerekir. Bu prosedürler İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiştir ve bunlara uyulmadığı takdirde geçerli bir başvuru yapılamayacaktır. Prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için uzmanlarımızca sağlanacak olan belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir. Tüm bu prosedürel işlemlerde başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1086 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular