image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar için evrak listesi başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacı, masraflarını nasıl karşılayacağı, ülkeden çıkış yapıp yapmayacağı gibi hususlar göz önünde bulundurularak başvurusunu firmamızla başlatan başvuru sahiplerine CSS Legal uzmanlarınca kişiye özgü olarak hazırlanmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi yalnızca İngiltere’de eğitim görmek amacıyla başvuru yapılabilecek vize türlerini kapsamaktadır. Bu vize türleri; İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 öğrenci vizesidir. Bu vize türlerinin hepsi farklı farklı eğitim programlarına, farklı sürelerle gitmek üzere başvuru yapılan vizelerdir. 6 aydan kısa süreli eğitimlerde İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, 6-11 ay arası eğitimlerde (yalnızca dil eğitimi) İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, 6 ayın üzerindeki lisans, yüksek lisans, doktora vb. eğitimler için ise Tier 4 öğrenci vizesi başvurusu yapılabilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurularında da başvuru sahiplerinin başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapması gerekir. Bu başvuru işlemlerinin en önemlilerinden biri evrak listesinin belirlenmesi ve evrakların başvuru dosyası içerisinde eksiksiz olarak yer almasıdır. İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar için evrak listesi başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacı, masraflarını nasıl karşılayacağı, ülkeden çıkış yapıp yapmayacağı gibi hususlar göz önünde bulundurularak başvurusunu firmamızla başlatan başvuru sahiplerine CSS Legal uzmanlarınca kişiye özgü olarak hazırlanmaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 938 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular