image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Çalışma İzni Nedir?

İngiltere öğrenci vizesi çalışma izni, yalnızca Tier 4 Vizesi altında İngiltere’de eğitim görmek üzere gidecek olan başvuru sahiplerinin part-time (yarı zamanlı) olarak alabilecekleri bir çalışma iznidir.

İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi olmak üzere gidilecek eğitim programlarına ve gidiş sürelerine göre temelde üçe ayrılır. Bu vize türleri içerisinden İngiltere öğrenci vizesi çalışma izni içeren yalnızca Tier 4 Vizesidir.  Bu çalışma izni altında İngiltere’de eğitim görmek üzere gidecek olan başvuru sahiplerinin part-time (yarı zamanlı) olarak alabilecekleri bir çalışma iznidir. Bu çalışma izni her tür eğitim programı için verilmemekle birlikte kişinin haftalık kaç saat çalışma izni olacağı da alacağı eğitim programına bağlıdır. Bu vize türü ve içerdiği çalışma izni, sağlık hizmetlerinden yararlanma hakkı vb. hakların kapsamının ne olduğuna dair bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek vize başvuru işlemlerini başlatan başvuru sahipleri vize türü saptandıktan sonra başvuru yapacak olan kişinin başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Ardından uzmanlarımız tarafından belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formu doldurularak ilgili harç ve ödemelerin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınır. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formları, harçların ödendiğini gösteren belgeler ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Tüm bu aşamalarda profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 837 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular