image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere öğrenci vize ücreti, dolar üzerinden alınır ve döviz kurundaki değişmelere bağlı olarak sürekli olarak değişkenlik gösterir. Bu hususla ilgili en güncel bilgileri almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere’de alınacak olan eğitim programının türü, süresi vb. kriterlere göre çeşitli alt İngiltere vizesi türlerine ayrılmaktadır. Bu türler; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Ziyaretçi Öğrenci Vizesi, Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi türleridir. Bu vizelerden hangisinin kişinin durumuna daha uygun olduğu ile ilgili bilgi ve başvuru işlemlerinde profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

Başvuru işlemleri, başvuru belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğu’na değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gibi işlemlerden oluşur. Bu karmaşık başvuru sürecini İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerine en uygun şekilde yapmak isteyen başvuru sahipleri başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştirebilir. Başvuru sahiplerinin tüm başvuru işlemlerinde uzmanlarımız vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

Yukarıda bahsedilen aşamalardan biri olan ücretin yatırılması da yine İngiltere öğrenci vizesi başvuru sürecinde uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır. İngiltere öğrenci vize ücreti, dolar üzerinden alınır ve döviz kurundaki değişmelere bağlı olarak sürekli olarak değişkenlik gösterir. Bu hususla ilgili en güncel bilgileri almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 881 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular