image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vize Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere öğrenci vize formu, İngilizce olarak eksiksiz ve hatasız olarak doldurulması gereken bir başvuru formudur.

İngiltere öğrenci vizesi, yalnızca İngiltere’de eğitim görmek amacıyla başvuru yapılabilen vize kategorisidir. Bu İngiltere vizesi İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi (TİER 4) türlerine ayrılmaktadır. Alınacak eğitim, İngiltere’de kalınacak süre, kişinin sahip olduğu şartlar vb. hususlara göre başvuru sahibi için en uygun İngiltere vizesi türünün belirlenebilmesi için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türü CSS Legal uzmanlarıyla belirlendikten sonra danışmanlarımız tarafından sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızın alacağı randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyasının yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında biyometrik bilgilerin (Başvuru sahibinin parmak izleri ve yüz fotoğrafından oluşmaktadır.) de verilmesi gerekir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu, yukarıda belirtilen başvuru prosedürüne uygun olarak yapılmazsa vize reddi alınabilir. Vize reddi almamak için bu başvuru işlemlerinin en önemlilerinden biri de başvuru formunun doldurulması işlemidir. İngiltere öğrenci vize formu, İngilizce olarak eksiksiz ve hatasız olarak doldurulması gereken bir başvuru formudur. Formun doldurulması ve diğer vize işlemleri için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 888 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular