image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Master Öğrenci Vizesi Hangi İngiltere Vizesidir?

İngiltere master öğrenci vizesi, İngiltere’de yüksek lisans en az 1 yıl olduğu için 6 aydan uzun süre eğitim alınabilen vize türü olan Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesidir.

İngiltere vizesi başvuruları gidiş amaçlarına göre farklı kategori ve alt kategorilere ayrılmaktadır. Dolayısıyla İngiltere’de eğitim görmek üzere yapılacak olan başvurular da gidilecek eğitim programına göre ve gidiş süresine göre farklı türlere ayrılmaktadır. Örneğin, 6 aydan kısa süreli dil okulu, dil kursu, hobi kursu, mesleki eğitim kursu vb. bir eğitim programına katılmak isteyen öğrenciler İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi başvurusu yapabilirler.

6 aydan uzun süreli eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler ise gidiş amaçlarına bağlı olarak İngiltere uzatılmış ziyaretçi öğrenci vizesi ya da Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. İngiltere master öğrenci vizesi, İngiltere’de yüksek lisans en az 1 yıl olduğu için 6 aydan uzun süre eğitim alınabilen vize türü olan bu başvurulardan Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesidir. İngiltere’ye master yapmak üzere gitmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 944 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular