image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Mersin İçerisinde Var Mı?

İngiltere Konsolosluğu Mersin içerisinde yer almamakta olup Türkiye’den başvurular doğrudan konsolosluk birimlerine değil uzmanlarımızın hazırlayacağı başvuru dosyası ile İngiltere Vize Başvuru Merkezlerine yapılabilmektedir.

Türkiye’de İngiltere’yi temsilen bulunan konsolosluk birimleri; İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul, İngiltere Büyükelçiliği Ankara, İngiltere Konsolosluğu İzmir, İngiltere Muavin Konsolosluğu Antalya ve Bodrum, Marmaris ile Fethiye’de bulunan İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Bu birimlerden yalnızca İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’un İngiltere vizesi başvuruları sürecinde bir rolü bulunmakta, bu birim vize başvurularını değerlendirmektedir. Yani İngiltere Konsolosluğu Mersin ilinde bulunmamaktadır.

CSS Legal ile başvuru işlemlerini başlatan başvuru sahipleri İngiltere Vize Başvuru Merkezine CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından alınmaktadır. Tüm bu başvuru aşamalarıyla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2208 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular