image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Fethiye Nerededir?

İngiltere Konsolosluğu Fethiye Atatürk Caddesi, Likya İş Merkezi, Kat: 2, No: 202, 48300, Fethiye adresinde yer almaktadır.

Birleşik Krallık’a herhangi bir amaçla gidecek olan kişilerin İngiltere vizesi başvurusu yapabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınır. 

Yukarıda bahsedilen vize başvuru prosedüründen de anlaşılabileceği üzere İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir, İngiltere Konsolosluğuna değil. Türkiye’deki konsolosluk birimlerinden biri olan İngiltere Konsolosluğu Fethiye Atatürk Caddesi, Likya İş Merkezi, Kat: 2, No: 202, 48300, Fethiye adresinde yer almaktadır. Ancak aynı şekilde burası vize başvurularını kabul etmek ya da değerlendirmek gibi bir yetkiye sahip değildir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan başvuru merkezlerine yapılan başvuruların tamamı İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 851 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular