image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Antalya Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Antalya adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yarar sağlayabilecek bilgi içermemektedir zira Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna ya da herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine doğrudan müracaat edilerek vize başvurusunda bulunulamamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Antalya adres bilgileri başvuru sahiplerine herhangi bir fayda sağlamamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının doğrudan Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna veya Türkiye’de bulunan diğer İngiltere temsilcilik birimlerine yapılması söz konusu olmadığından dolayı konsoloslukların adres bilgileri de başvuru sahiplerine yardımcı olamayacaktır.

Vize başvurularında bulunulması için İngiltere Konsolosluğu Antalya adres bilgileri gerekli değildir. Başvurularda kullanılacak olan başvuru dosyalarının oluşturulması için gerekli evraklar vardır ve firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine bu evrakların tam bir listesini sunacaklardır. Başvuruların yapılması için bu evraklar toplanmalı ve tercümesi gerekli evrakların tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklenmeli, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru dosyaları uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmış olmalıdırlar. Başvuru sahipleri başvuru dosyalarını alınmış olan randevunun gün ve saatinde biyometrik bilgileri (fotoğrafları ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ederler. Başvuru merkezine teslim edilen dosyalar İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilikte işlem görürler. Vize başvuruları hakkında her konuda detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Antalya adres bilgileri vize başvurularının sonucunun alınmasında da başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır zira vize başvurularının sonuçları İngiltere konsolosluklarından değil başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır. Türkiye’de bulunan başvuru merkezleri İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Gaziantep ve Antalya’da bulunmaktadır, dolayısıyla Antalya’dan vize başvurusu yapılmak istendiği takdirde başka bir ilde bulunan başvuru merkezine gidilmesine gerek yoktur.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vatandaşlığı, vatandaşlık başvuruları, vatandaşlık başvurularında aranan şartlar, başvuruların gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 786 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular