image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara Vize Başvurusu Kabul Etmekte Midir?

İngiltere Konsolosluğu Ankara vize başvurusu kabul etme veya değerlendirme yetkilerine sahip değildir. Vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğunda işlem görmektedir. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Ankara vize başvurusu yapılabilmesi için kullanılamamaktadır. Ankara içerisinde İngiltere Büyükelçiliği olarak bulunmakta olsa da vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin doğrudan bu temsilciliğe gelerek başvurularını gerçekleştirmeleri mümkün olmamaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümeleri gereken belgelerin tercümelerinin başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru harcının yatırılmasının ardından vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gereklidir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak randevudan önce tamamlanması gereken başvuru dosyasının bu randevunun gün ve saatinde kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslimi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız gerekenlerin tam bir listesini başvuru sahiplerine sunacaklardır.

Vize başvuruları, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile İstanbul’da bulunmakta olan İngiltere Başkonsolosluğuna iletilir ve bu temsilcilik biriminde işlem görürler. Vize başvurularının başka bir temsilcilik biriminde değerlendirilmeleri veya sonuçlandırılmaları mümkün değildir, yani İngiltere Konsolosluğu Ankara vize başvurusu kabul etme veya değerlendirme yetkilerine sahip değildir.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor olan başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurlarının en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi verebildikleri bilinmektedir. Başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları ve başvuru prosedürlerinin özenle takip edilmesi başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için önem teşkil etmektedir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mevcut prosedürlere en uygun şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve olumsuz sonuçlanma olasılığını düşürebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru gereksinimleri, süreçleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 944 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular