image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Ankara adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için yararlı olabilecek bir bilgi değildir zira Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğinin vize başvurularını değerlendirme veya sonuçlandırma yetkisi bulunmamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti içerisinde birden fazla İngiltere temsilciliği birimi bulunmaktadır. İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu ile Marmaris, Fethiye ve Bodrum’da İngiltere Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Ankara’da da temsilcilik birimi vardır. İngiltere Konsolosluğu Ankara adres olarak Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği gösterilebilmektedir. Bu İngiltere temsilciliği birimi Şehit Ersan Caddesi, 46/A, Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan İngiliz vatandaşlarının bu adresteki büyükelçilikten yardım talep etme imkanları bulunmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Ankara adres bilgisi vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ihtiyaç duyacağı türden bir bilgi değildir. Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği idari işlemlerle ilgilenmemektedir ve bu temsilcilik biriminin yapılan vize başvurularını değerlendirme veya sonuçlandırma yetkisi bulunmamaktadır. Vize başvurularını değerlendirme yetkisine sadece ve sadece İstanbul’da bulunmakta olan İngiltere Başkonsolosluğu sahiptir. Vize başvurularının nasıl ve nereye yapılabileceği hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor olan, karmaşık yapıdaki başvurulardır. Başvuru dosyalarının özenle hazırlanmaları ve süreçlerin titizlikle takip edilmeleri başvuruların olumsuz sonuçlanması olasılığını düşürebilmek açısından önem teşkil etmektedir. Başvuru sahiplerinin CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek vize başvurularında danışmanlık hizmeti almaları başvurularının mevcut prosedürlere en uyun şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvurularının olumsuz sonuçlanma ihtimalini oldukça düşürecektir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların nasıl yapıldıkları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 989 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular