image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Vizesi Kaç Günde Çıkar?

"İngiltere İş Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı İngiliz Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin derlenmesi, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılıp başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından vize başvuru formunun doldurulması ve dosyaya eklenmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından incelemeye alınmak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Başvuru sürecinin alacağı süre başvurunun niteliğine göre değişkenlik göstermektedir. Başvuru süreci ve vize başvurularının gereksinimleri hakkında uzmanlarımız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı sabit olmamakla beraber 3 hafta (15 iş günü) içerisindedir. Vize başvurularının sonuçlanması 3 haftadan daha az ya da daha fazla bir sürede alabilmektedir. Yapılan başvurunun 3 haftadan kısa ya da uzun sürede sonuçlanması vize başvurusunun başarılı ya da başarısız olduğu anlamına gelmemektedir. Başvurunun İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmeye alınmasından sonra geçecek olan süre İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranına bağlıdır.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları veya istemeleri durumunda başvurularını daha hızlı sonuçlandırmak için yararlanabilecekleri öncelikli/hızlandırılmış servisler bulunmaktadır. Öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılması durumunda başvuruların normale nazaran daha hızlı sonuçlanabilmeleri mümkündür. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vize başvurularının 15 iş günü değil 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli servislerin ne oldukları ve nasıl kullanılabilecekleri konusunda firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. 2006'dan beri İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermekte olan CSS & Co Legal Services uzman kadrosu ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, “İngiltere İş Vizesi kaç günde çıkar?” öğrenebilir, vize başvuru süreçleri, vize başvurularının gereksinimleri, öncelikli/hızlandırılmış servisler ve göçmenlik kuralları ile ilgili her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2028 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular