image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Vizesi Gerekli Belgeler Hangileridir?

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler arasında birinci sırada başvuru sahibinin amaçladığı İngiltere seyahati esnasında geçerliliğini yitirmeyecek bir pasaport bulunmaktadır. Bu şartı sağlayan pasaport sahibi olanlar bu pasaport ile başvuruda bulunabilirler. Geçerli pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler hakkında tam bir listeyi başvuru sahiplerine sunacaklardır. İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirmeye alınmak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilecek olan başvuru dosyasında bu belgelerin tamamı bulunmalıdır. Listede yer alan belgelerin yanında tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin ve İngilizce doldurulacak olan vize başvuru formunun da başvuru dosyasında mutlaka yer alması gereklidir.

İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler, başvurulan vize türüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin firmamız uzmanları ile iletişime geçerek amaçlarına en uygun İngiltere Çalışma/İş Vizesi türünü seçmeleri, başvuru dosyasına eklenmesi gerekecek belgelerin belirlenebilmesi açısından önem arz etmektedir. Bu hususa örnek olarak bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru dosyasında bulunması şartı aranan Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) gösterilebilir. Örneğin, İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurularında Sponsorluk Sertifikası başvuru dosyasında bulunmak zorundadır.

Aynı zamanda İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler arasında başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi sahibi olduğunu veya başvurulan vizenin maddi yeterlilik şartlarını sağladığını gösteren belgeler yer alabilmektedir. Örneğin, Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında IELTS Life Skills, IELTS for UKVI veya Trinity College London sınavlarından birisine ait ve İngilizce yeterliliği gösteren sonuç belgesi başvuru dosyasında yer alması gereken belgeler arasındadır. İngilizce ve maddi yeterlilik şartlarının kanıtlanamaması durumunda vize başvurusunun reddedilmesi söz konusu olabilecektir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında sağlanması gereken şartlar ve bu şartların sağlandığının ispatı için gerekecek belgeler hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları karmaşık yapıdaki başvurulardır. Başvuru dosyalarında oluşabilecek en ufak hata veya eksiklik vize reddi alınmasına sebep olabilmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz biçimde yapılmasını sağlayacak ve başvurunuzun olumlu sonuçlanma ihtimalini oldukça yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile firmamız uzmanları ile görüşebilir, İngiltere İş Vizesi gerekli belgeler, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 938 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular