image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Vizesi Evrakları Nelerdir?

İngiltere İş Vizesi evrakları başvurulan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne göre değişebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere İş Vizesi evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi evrakları başvurudan başvuruya farklılık gösterebilmektedir. Başvurulan vize türüne göre başvuru sahibinden talep edilebilecek belgeler değişebilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere İş Vizesi evrakları arasında yer alabilecek evraklardan birisi Sponsorluk Sertifikasıdır (CoS-Certificate of Sponsorship). Sponsorluk Sertifikası sadece Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesine (UK Visa & Immigration) kayıt olmuş Sponsorluk Lisansına sahip işverenler tarafından sağlanmaktadır. Sponsorluk Sertifikası, gerekli olduğu durumlarda mutlaka başvuru dosyasında olmalıdır. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuruları Sponsorluk Sertifikası bulunmadığı takdirde yapılamamaktadır.

İngiltere İş Vizesi evrakları arasında aynı zamanda vize türüne bağlı olarak değişen ve başvuru sahiplerinin çeşitli şartları sağladığını ispat etmekte kullanacağı belgeler yer almaktadır. Bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru sahibinin vize türüne göre değişebilen seviyelerde İngilizce dil bilgisi sahibi olduğunu ispatlaması gerekmektedir. Bu şartın sağlanabilmesi için Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesi tarafından kabul edilen sınavlardan birisine ait sonuç belgesinin başvuru dosyasında yer alması gerekir.

Buna benzer olarak bazı vize başvurularında da başvuru sahiplerinin başvurdukları vize türünün maddi yeterlilik şartlarını sağladığını belgelemesi gerekebilmektedir. Örneğin, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi başvurularında başvuru sahibinin maddi yeterlilik şartını sağlayabilmesi için banka hesabında eğer İngiltere içerisinden başvuruyorsa £ 945, İngiltere dışından başvuruyorsa da £ 1.890 miktarında para bulunmak zorundadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve farklı vize türlerinin gereksinimleri konusunda detaylı bilgi edinmek için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere İş Vizesi evrakları, vize başvurularında gereken evraklar, İngiltere vizeleri, vize başvuruları, göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 988 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular