image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Kurma Vizesi Kapsamındaki Vize Türleri Nelerdir?

İngiltere İş Kurma Vizesi olarak sayılabilecek olan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri mevcuttur. İngiltere İş Kurma Vizesi hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi, alındığı takdirde sahiplerine Birleşik Krallık’ta bir işveren için çalışma hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Bununla birlikte bazı İngiltere Çalışma Vizesi türleri kişinin Birleşik Krallık’ta iş kurmasına olanak tanıyabilmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında İngiltere İş Kurma Vizesi olarak değerlendirilebilecek vizeler de bulunmaktadır. Bunlardan Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi İngiltere’de iş kurmak veya kurulu bir işi devralmak için başvurulabilen bir İngiltere vizesi türüdür. Tier-1 Girişimci Vizesi başvurularında kişinin iş kurma ya da kurulu işi devralma niyetini ve vizenin maddi yeterlilik şartını ispatlaması gerekmektedir. Tier-1 Girişimci Vizesinin sınırlamaları, bu vizenin başvurularında sağlanması gereken şartlar ve bu şartların sağlandığının nasıl ispat edilebileceği konusunda firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere İş Kurma Vizesi olarak sayılabilecek bir diğer vize, alındığı halde sahiplerine oldukça geniş haklar sunan İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesidir. Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, 18 yaş üstünde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işlerini kurmak amacı ile başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi serbest meslek kapsamında herhangi bir iş dalında iş kurmak için kullanılabilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi alınabilmesi için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken ve bu vize türüne özgü bazı koşullar bulunduğudur. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, vize başvurularında gereken şartlar ve Ankara Anlaşması Vizesi başvuruları hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır.  Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilir, İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi, Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi, İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 913 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular