image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Fahri Konsolosluğu Antalya İçerisinde Midir?

İngiltere Fahri Konsolosluğu Antalya içerisinde bulunmamaktadır. Antalya ilinde bulunan temsilcilik birimi İngiltere Muavin Konsolosluğudur. İngiltere Fahri Konsoloslukları Fethiye, Marmaris ve Bodrum’da bulunmaktadır.

İngiltere Fahri Konsolosluğu Antalya içerisinde bulunmamaktadır. İngiltere Fahri Konsolosluğunun bulunduğu iller Fethiye, Marmaris ve Bodrum’dur. Antalya içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimi İngiltere Muavin Konsolosluğudur.

İngiltere Fahri Konsolosluğu Antalya içerisinde olsaydı dahi bu veya diğer konsolosluk birimlerine direkt olarak müracaatta bulunulması ve bu şekilde vize başvuru randevusu almak, vize başvurusu yapmak vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır.

Vize başvurularının gerçekleştirilebilmeleri için izlenmesi gereken prosedürler ve başvuru dosyalarının oluşturulabilmesi için sunulması gereken belgeler vardır. Başvurularınızı CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak gerçekleştirmeniz durumunda firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve vize başvuru prosedürü konusunda bilgilendirmede bulunacaklardır.

Başvuru dosyasında bulunması gereken belgelerin tamamlanması, belge tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin yatırılarak başvuru formunun doldurulması ve öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılacak ise bu servislerin prosedürlerinin izlenmesi başvuruların yapılabilmesi için gereklidir. Başvuru dosyaları uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmış olmalıdırlar. Tamamlanmış başvuru dosyası alınmış randevunun gün ve saatinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilir. Başvuru dosyasının yanında başvuruda bulunan kişinin biyometrik bilgilerinin (fotoğraflarının ve parmak izlerinin) bulunması da gereklidir. İngiltere vizesi başvurularının nasıl yapıldıkları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Fahri Konsolosluğunun vize başvurularını değerlendirmeye alma veya sonuçlandırma yetkileri bulunmamaktadır. İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilen başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilikte işlem görürler. Bu husus başvurunun yapıldığı ilden bağımsızdır, yani İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep’te bulunan başvuru merkezlerinin tamamı başvuru dosyalarını başkonsolosluğa göndermektedirler.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu sayfa 894 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular