image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Son Haberler Nereden Takip Edilebilir?

İngiltere Evlilik Vizesi son haberler diğer İngiltere vizesi haberleri gibi CSS & Co Legal Services ana sayfasından takip edilebilmektedir. Sözlük, forum ve benzeri kaynaklarda bulunan bilgilerin güncel olmamaları veya yanlış yorumlar içermeleri söz konusu olabilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi kapsamında sayılabilecek İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türleri Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesidir. Bu vize türlerine İngiltere’de sürekli oturma izni ile veya İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan kişilerin bağımlıları başvuruda bulunabilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi son haberler diğer İngiltere vizesi haberlerinde olduğu gibi CSS & Co Legal Services web sitesinde bulunmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi son haberler başlığı altında sözlük siteleri, forumlar vb. kaynaklardan bilgi edinmek mümkün olabilse de bu bilgilerin güncel olmamaları, yanlış yorumlar içermeleri ve dolayısıyla başvuruda bulunmak isteyen kişileri yanlış yönlendirmeleri söz konusu olabilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurlarının başvurularda gördükleri en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi verebildikleri göz önüne alındığı takdirde başvuru sahiplerinin haricî kanyaklardan edindikleri bilgiler ile hareket etmeleri başvurularının olumsuz sonuçlanması olasılığını arttıracaktır. CSS & Co Legal Services’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın en güncel bilgiler ışığında ve prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızın olumlu sonuçlanması olasılığını oldukça arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, İngiltere vizesi başvuruları, vize başvuru süreçleri, prosedürleri, gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda güncel ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu sayfa 1357 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular