image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Reddi Alanlar İtiraz Davası Açabilir Mi?

İngiltere evlilik vizesi reddi alanlar İtiraz Davası başvurusunda bulunabilmesi için belirli durumların ortaya çıkmış olması ve kanıtlanabiliyor olması gereklidir.

İngiltere Evlilik Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum sahibi olan veya İngiliz vatandaşı olan bireylerin eşi veya partnerinin başvurabileceği vize türüdür. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu ve gerekli şartları hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiltere evlilik vizesi reddi alanlar, vize reddine itiraz konusunda genellikle internetteki forum, sözlük gibi sayfalarda araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadır. Ancak güvenilirliği şüpheli olan bilgi ve yorumları içeren bu sitelerdeki bilgileri dikkate alarak yapılan vize başvurularının ret alma oranı artmaktadır. Vize reddi almış olmanın hissiyatı içerisinde tekrar tekrar başvurularda eksiklik ve hata yapma ihtimali artan bireyler maddi manevi ağır yükler altında kalabiliyorlar. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu ve İngiltere vize reddi alındığı takdirde itiraz yollarını uygulama aşamasında hataya düşmemek için konusunda uzman CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi reddi alanlar başvurunun reddine Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi mad. 8 aile birliğinin korunması kapsamında İngiltere Göçmenlik Mahkemesine İtiraz Davası açılabilir. Aile hayatına saygı ve aile birliği korunmasını engelleme noktasına vize reddine itiraz davası açılırken bireylerin evli olduğu, eşlerden birinin İngiliz vatandaşı olduğu gibi noktaların kanıtlanabiliyor olması gereklidir. İngiltere Evlilik Vizesi reddi alanlar vize reddi itirazı başvurusunun nasıl yapılabileceği konusunda CSS Legal uzmanlarına danışabilirler.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere evlilik vizesi reddi alanlar ne yapabilir, İngiltere vize başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 762 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular