image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Red Nedenleri Nelerdir?

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında da vize reddi alınması mümkündür. İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında ispat edilmesi gereken çeşitli hususlar bulunmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri arasında bu hususların ispat edilememesi gelmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında ispat etmesi en zor olan hususlardan birisi birlikteliğin gerçek olduğudur. Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında çiftin evli olması sebebiyle evlilik cüzdanı kullanılarak bu hususun belgelenmesi mümkündür. Fakat Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında sunulabilecek ve evlilik cüzdanına karşılık gelecek bir belge bulunmadığından dolayı bu esasın kanıtlanması çok daha zor olmaktadır.

Başvuru dosyasının bu ve benzeri hususlarda ikna edici olmaması İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Bu açıdan başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yapılan başvurunun ikna edici olmasını sağlayabileceğinden dolayı başvurunun olumlu sonuçlanma olasılığını arttıracaktır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvuru dosyalarında ispat edilmesi gereken hususların ne oldukları, bu hususların nasıl ispat edilebileceği hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları olumlu sonuç alması zor olan, oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları durumunda veya başvuru dosyasının ikna edici olmaması durumunda vize başvurusunu reddedebilmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızın olumlu sonuçlanması olasılığını arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi red nedenleri, İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında sağlanması gereken koşullar, vize başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 3483 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular