image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2017 Yılında Değişti Mi?

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar 2017 yılında büyük bir değişikliğe uğramamıştır. İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar 2017 yılında büyük bir değişikliğe uğramamıştır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar 2017 yılında ispat edilmesi gerekli esaslarda bir değişiklik olmaması sebebi ile büyük ölçüde aynı kalmıştır. Bu esaslardan ilki, en önemlisi ve ispat etmesi en zor olanı bu vize kapsamında İngiltere’de bir araya gelecek olan çiftin birlikteliğinin gerçek olmasıdır. Bu esasın ispatı için kullanılabilecek belgeler başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir. Bu hususa örnek olarak Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında bulunması gereken belgeler arasında evlilik cüzdanı vardır. Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi veya Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında ise bu hususun ispatı daha zor olmaktadır. Başvuru sahiplerinin ikna edici bir dosya hazırlamaları başvurularının başarılı olabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti almanız başvuru dosyanızın prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde hazırlanmasını sağlayacak.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahibinin İngiltere’de sürekli oturum izniyle veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan eşi, nişanlısı veya partneri tarafından sağlanması gereken maddi yeterlilik şartı da bulunmaktadır. İngiltere’de bulunan kişinin yıllık en az £ 18.600,00 gelir sahibi olduğunu veya buna karşılık olarak toplamda en az £ 62.500.00 miktarında birikimi olduğunu belgelemesi gerekmektedir. Bu şartın sağlandığının ispatı için gereken evraklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi için gerekli evraklar, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1044 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular