image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamında pek çok İngiltere vizesi türünden söz etmek mümkündür. Evlilik veya yasal birleşme söz konusu olduğunda ise bahsedilebilecek İngiltere vizesi türleri Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi şeklindedir. Bu vize türlerinin başvurularında kendilerine özgü belge gereksinimleri bulunabilmektedir. Başvurunuzu firmamız aracılığı ile gerçekleştirmek istemeniz durumunda firmamız uzmanları gerekli belgelerin tam bir listesini tedarik edeceklerdir.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında ispat edilmesi gerekli olan ve ispat edilmesi oldukça zor olan husus başvuruda yer alacak birlikteliğin gerçek olduğudur. Buna bağlı olarak Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasında evlilik cüzdanı yer almaktadır. Nişanlı çiftler ve evli olmayan çiftler için bu hususun ispatı çok daha zordur. Bu açıdan başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti almaları ikna edici bir başvuru dosyası oluşturabilmek açısından önem taşımaktadır.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli belgeler arasında başvuru sahibinin vize başvurularında aranan İngilizce dil bilgisi yeterliliğini sağladığını ispatlamak için kullanması gereken belgeler de vardır. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde İngilizce dil bilgisi sahibi olması gereklidir. Başvuru sahibi IELTS Life Skills sınavına girip başarılı olduğu takdirde bu şartı sağlayabilecektir.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli belgeler arasında İngiltere’de bulunan kişinin başvuru sahibinin (eşi, nişanlısı vb.) maddi yükümlülüğünü üstlenebilecek olduğunu kanıtlamak için gereken belgeler vardır. Maddi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için İngiltere’de bulunan kişinin yıllık en az £ 18.600,00 gelir sahibi olması veya en az £62.500.00 miktarında birikim sahibi olduğunu ispat etmesi gerekmektedir. Bu şartın sağlandığının hangi belgeler ile ispat edilebileceği hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & co Legal Services uzmanları ile  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi gerekli belgeler, İngiltere Evlilik Vizesi türleri, İngiltere vizesi, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1066 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular