image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi 2017 Yılında Nasıl Alınır?

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında izlenmesi gereken bazı prosedürler vardır. İngiltere Evlilik Vizesi 2017 yılında nasıl alınır öğrenmek için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi 2017 yılı başvurularında başvuru sahibinin geçerli bir pasaport sahibi olması şartı bulunmaktadır. Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularından birini yapanların pasaportlarının sürekli oturum izni alana kadar geçerliliğini koruyacak şekilde alınması faydalı olacaktır. Bu şartı sağlayan pasaport sahipleri bu pasaportu kullanarak başvurabilirler. Bu şartı sağlayan pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

Geçerli pasaport sahibi olunması durumunda İngiltere Evlilik Vizesi 2017 yılı başvurularının yapılması için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından seçilen vize türüne uygun başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmesi ile başvuru tamamlanmaktadır. Başvuru süreci ve bu süreç esnasında izlenecek prosedürler hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında aynı zamanda İngiltere'de bulunan kişinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı ile eşlerinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartları da bulunmaktadır. Bu şartların nasıl sağlanabilecekleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında ispat etmesi en zor olan ve başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için büyük önem taşıyan husus, birlikteliğin gerçek olduğu hususudur. İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvuruları bu açıdan olumlu sonuç alması oldukça zor olan başvurulardır. Birlikteliğin gerçek olduğunun nasıl kanıtlanabileceği, bu hususun ispatı için gerekebilecek belgeler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 960 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular