image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma İzni Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

İngiltere çalışma izni almak için iki tür başvuru yapılabilmektedir; çalışma izni de sağlayan vize başvurusu veya İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusu.

İngiltere çalışma izni almak için iki tür başvuru yapılabilmektedir. Bunlardan ilki, esas amacı İngiltere’de eğitim görmek değil İngiltere’de çalışmak olan kişilerin yapabilecekleri İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusudur. İngiltere Çalışma/İş Vizeleri, verildikleri takdirde bazı koşullara bağlı olarak sahiplerine İngiltere’de çalışma izni sağlayan İngiltere vizeleridir. İngiltere’de belirli bir işveren için çalışma ya da girişimcilik aracılığı ile kendi işini kurma imkânı tanıyan vizelerin sahipleri İngiltere’de belirli sürelerle çalışma ve kalma hakkına sahip olmaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve bu vize türlerinin sunduğu haklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere çalışma izni almak için yapılabilecek ikinci tür başvuru, yanında çalışma izni de getirecek bir vize türüne yapılacak başvurulardır. Örneğin, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, sahiplerine eğitim gördükleri seviyeye bağlı olarak haftada 20 saate kadar çalışma hakkı sunmaktadır. Bu vize türüne yapılacak başvurular söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken husus, başvuru amacının İngiltere’de çalışmak değil eğitim görmek olması gerektiğidir.

İngiltere çalışma izni almak için yapılabilecek ve ayrıca bahsedilmesi gereken başvuru türü İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularıdır. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işlerini kurmak amacı ile başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türüne sahip olanlar yalnızca bu vizeye özgü çeşitli şartları sağlayabildikleri takdirde İngiltere’de kendi işlerini kurma hakkına da sahip olmaktadır. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere çalışma izni almak için yapılabilecekler, Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi başvuruları, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 948 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular