image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ekşi Sözlük Yorumları Güncel Mi?

İngiltere Büyükelçiliği Ekşi Sözlük yorumları güncel olmayabilir ve İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzman olmayan kişilerce yazılmış olabileceği için başvuru sahiplerinin eksik ve/veya hatalı başvuru yapmasına yol açabileceği için vize reddi gibi olumsuz bir sonuçla karşılaşılmasına yol açabilir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler genellikle başvurularının öncesinde internetten araştırma yaparak işe başlamaktadır. Bu araştırma esnasında pek çok web sitesi, sözlükler, forumlar vb. kaynak karşılarına çıkmaktadır. Ancak bu kaynaklar güncel olmayan ve bu alanda uzman olmayan şahıslar tarafından yazılmış yorumlar olmaları nedeniyle yanıltıcı bilgiler olabilir. Aynı şekilde İngiltere Büyükelçiliği Ekşi Sözlük yorumları da güncel olmayabilir ve İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzman olmayan kişilerce yazılmış olabilir. Başvuru yapacak kişilerin bu bilgilerle başvuru yapılması İngiltere vizesi reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlara yol açabilecektir. Bu nedenle başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik uzmanlarından en güncel bilgileri ve danışmanlık hizmetini almak isterlerse CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru merkezinden randevu alınması, başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi, başvuru merkezinden İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için dosyanın gönderilmesi işlemlerinin yapılması gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızla irtibat halinde alınacak olan randevuya başvuru sahibi bizzat katılarak başvurularını gerçekleştirebilir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren kişilerin tüm başvuru işlemlerinde uzmanlarımız vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1127 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular