image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Business Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Business Vize ücreti çeşitli etmenlere göre farklılık gösterebilmektedir.

İngiltere Business Vize/İngiltere İş Vizesi başvurularında vize/başvuru harcının yatırılması, başvurunun tamamlanabilmesi için önem taşımaktadır. Başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken vize başvuru formunun doldurulabilmesi için vize/başvuru harcı yatırılmalıdır. Başvuru formu doldurulmadığı halde vize başvurusunun yapılması mümkün olmayacaktır. Vize/başvuru harçları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Business Vize ücreti içerisinde aynı zamanda eğer kullanılmasına ihtiyaç duyuluyor ya da kullanılması isteniyor ise yaralanabilecek öncelikli/hızlandırılmış servislerin ücretleri de bulunabilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servisler vize başvurularının normal değerlendirme süresinden daha kısa sürede sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vize başvurularının 15 iş günü yerine 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılmaları halinde bu servislere ait harçlarının da ödenmesi gerekmektedir.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, İngiltere Business Vize ücreti olarak sabit bir ücret bulunmamasıdır. Bunun sebebi vize ücretinin dolar kuru üzerinden alınıyor olmasıdır. Dolar kurunda oluşabilecek değişiklikler vize ücretlerine de yansımaktadır. İngiltere Business Vize ücreti aynı zamanda yıldan yıla da farklılık göstermektedir. İngiltere’de mali yıl 5 Nisan’da sona ermektedir ve yeni mali yılın başlangıcı ile birlikte vize ücretlerinde artış söz konusu olabilmektedir. Sürekli değişkenlik gösteren vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere uzmanlarımız ile iletişime geçerek ulaşmanız mümkündür. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın en güncel bilgiler ışığında ve mümkün olan en doğru şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Business Vize ücreti, vize harçları, öncelikli/hızlandırılmış servisler, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bu sayfa 885 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular