image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Business Vize Evrakları Nelerdir?

İngiltere Business Vize evrakları başvurulan vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bu evraklar ve başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Business Vize ya da İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere’de bulunacağı süre esnasında geçerliliğini koruyacak olan bir pasaport sahibi olması şarttır. Bu şartı sağlayan bir pasaport bulunmaması halinde başvuru işlemlerine başlanması mümkün olmayacaktır. Geçerli pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

İngiltere Business Vize evrakları arasında uzmanlarımız tarafından sağlanacak evrak listesinde yer alan evraklar, tercümesi gerekli evrakların tercümeleri, İngilizce doldurulması gereken başvuru formu, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) vb. evraklar vardır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken evrakların tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere Business Vize evrakları başvurulan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bazı İngiltere Business Vize başvurularında başvuru dosyasında İngiltere’deki işveren tarafından çıkartılacak olan Sponsorluk Belgesi (CoS-Certificate of Sponsorship) bulunması gerekmektedir. Bu belge tüm İngiltere İş Vizesi başvurularında aranmamaktadır. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvurularında Sponsorluk Sertifikası gerekli iken, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurularında gerekli değildir.

Benzer şekilde, bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi, maddi yeterlilik vb. şartları sağladığını belgelemesi gerekmektedir. Örneğin, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurularının tamamlanması için başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi şartını sağlayabilmesi için IELTS for UKVI sınavından ya da vize başvurusunda kabul edilen diğer sınavlardan birine girerek en az B1 seviyesi İngilizce dil bilgisine sahip olduğunu ispatlaması gerekmektedir. Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi başvurularında aynı zamanda başvuru sahibinin maddi yeterlilik şartlarını sağladığını ispat etmesi de gerekmektedir. Farklı İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyasında oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklikte vize reddi verildiği bilinmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvuruda bulunmanız başvurunuzun mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alınması ihtimalini yükseltecektir.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Business Vize evrakları, İngiltere Çalışma/İş Vizeleri, vize başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını kullanarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 944 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular