image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Antalya İçerisinde Midir?

İngiltere Başkonsolosluğu Antalya içerisinde değil İstanbul’da bulunmaktadır. Antalya’da bulunan İngiltere temsilciliği birimi İngiltere Muavin Konsolosluğudur.

İngiltere Başkonsolosluğu Antalya içerisinde değildir zira İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’da bulunmaktadır. Antalya’da bulunan İngiltere temsilciliği birimi İngiltere Muavin Konsolosluğudur. Muavin Konsolosluğu vize başvurularını kabul etmek, değerlendirmek veya sonuçlandırmak yetkilerine sahip değildir. Aynı zamanda doğrudan bu veya diğer temsilciliklere başvuruda bulunularak vize başvuru randevusu alınması, vize başvurusunda bulunulması veya vize başvurularının sonuçlarının alınması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu Antalya içerisinde bulunsaydı dahi vize başvurularının doğrudan bu temsilciliğe müracaat edilmesi ile yapılmaları mümkün olmayacaktır. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yapılarak dosyaya eklenmesi, vize harcının ödenerek başvuru formunun doldurulması ve gerekebilecek diğer belgelerin sunulması ile başvuru dosyası oluşturulmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Oluşturulacak başvuru dosyaları uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan başvuru randevusundan önce tamamlanacaklardır. Başvuru sahipleri alınmış olan randevunun gün ve saatinde biyometrik bilgileri (beyaz arka planda fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte başvuru dosyasını İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim ederler. Başvuru dosyalarının İngiltere konsolosluklarına teslim edilmesi mümkün değildir. Vize başvurularında gerekenler, vize başvuru prosedürleri ve başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi almak için uzmanlarımız ile irtibata geçebilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İngiltere Başkonsolosluğu Antalya içerisinde olamamakla birlikte Antalya içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Antalya içerisinden gerçekleştirilen vize başvurularının sonuçları, başvuru esnasında teslim edilen pasaport ve diğer belgeler ile birlikte başvuru merkezinden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 887 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular