image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu veya herhangi diğer İngiltere temsilcilik birimine direkt müracaatta bulunarak vize başvurusunda bulunmak mümkün olmamaktadır.

İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu vize başvurusunda bulunulması için müracaat edilebilecek bir merci değildir. Türkiye’deki İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan müracaat edilerek vize başvurularının yapılmaları mümkün olmadığı gibi İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu haricindeki temsilciliklerin vize başvurularını değerlendirme yetkisi de bulunmamaktadır.

Vize başvurularının yapılabilmeleri için izlenmesi gereken prosedürler mevcuttur. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız başvuruda bulunmak isteyen kişilere gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahiplerini prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir. Başvuru dosyasının oluşturulması için bu listede yer alacak belgelerin derlenmesi, belge tercümelerinin yapılarak dosyaya eklenmesi ve vize harcı ödenerek başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru dosyaları firmamız uzmanları tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmalıdırlar. Başvuru dosyaları alınmış olan randevu gününde ve saatinde başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir. Başvuru dosyalarının İngiltere Muavin Konsolosluğu ya da Türkiye’de bulunan diğer konsolosluk birimlerine teslim edilmeleri mümkün değildir. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Tamamlanmış başvuruların sonuçları İngiltere Antalya Muavin Konsolosluğu ile irtibata geçerek alınmamaktadır. Başvuruların sonuçları başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir. Antalya içerisinde başvuru merkezi bulunmaktadır. Antalya içerisinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler başka ile gitmelerine gerek olmadan başvurularını gerçekleştirebilir, başvurularının sonucunu, başvuruda teslim ettikleri pasaport ve diğer belgeleri alabilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’deki başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir İngiltere vizesi başvuruları, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 873 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular