image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi Alınabilmesi İçin Hangi Koşullar Yerine Getirilmelidir?

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken bazı koşullar bulunmaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yerleşim kapsamlı vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru sahiplerinin yerine getirmeleri gereken koşullar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi olarak İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi türlerinden bahsedilmesi mümkündür. İngiltere Yerleşim Vizesi İngiltere’de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan kişilerin bağımlı aile üyeleri tarafından başvurulabilen bir İngiltere vizesidir. Bu vize türüne başvuru yapılabilmesi için başvuru sahibinin İngiltere’de sürekli oturum izni sahibi ya da İngiltere vatandaşı çocuğu, ebeveyni, eşi, nişanlısı, partneri vb. bulunmalıdır.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken bazı koşullar bulunmaktadır ve bu koşullar başvurulan yerleşim kapsamlı vize türüne göre değişebilmektedir. Örneğin, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında İngiltere’de bulunan kişinin yıllık en az £ 18.600,00 gelir sahibi olması veya buna karşılık olarak en az £ 62.500,00 miktarında birikim sahibi olması gerekmektedir. Bu vize türlerine yapılan başvurularda başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken İngilizce dil bilgisi şartı da bulunmaktadır. Farklı yerleşim kapsamlı vize başvurularında aranan koşulların ne oldukları ve bu koşulların nasıl sağlanabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Yerleşim Vizesi olarak bahsedilebilecek bir diğer vize türü ise İngiltere Aile Birleşimi Vizesidir. Bu İngiltere vizesi türüne İngiltere’de mülteci statüsüyle bulunan kişilerin aile üyeleri başvurabilmektedir. Aile Birleşimi Vizesi başvurularının kendine özgü koşulları bulunmaktadır. Ayrıca bilinmelidir ki; Türkiye Cumhuriyeti içerisinden bu vize türüne başvuru yapılması mümkün değildir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bu vize türü hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi türleri, İngiltere Yerleşim Vizesi türleri, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ile göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 898 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular