image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngilizce Pasaport Nasıl Alınır?

İngilizce pasaport, ekstra bir başvuru gerektiren veya pasaport başvurusunda İngilizce olmasının talep edilebileceği bir tür değildir. Türkiye Cumhuriyeti pasaportunun içinde bireylerin bilgilerinin yazılı olduğu sayfada İngilizce bilgilendirmeler de yer almaktadır.

İngilizce pasaport, Türkiye Cumhuriyeti pasaportu alırken başvuru yapılabilecek bir kategori değildir. Pasaport sahibi olmak isteyen, belirli prosedürleri uyguladıktan sonra pasaportu düzenlenen bireylerin pasaportlarının içerisinde yazan bilgilerin dünya üzerinde konuşulma alanı en geniş olan dil olan İngilizce çevirisi de bulunmaktadır. İngilizce pasaport, Türkçe pasaport gibi pasaport çeşitleri bulunmamakla birlikte Türkiye Cumhuriyeti pasaportu başvurusunda bulunacak bireylerin; pasaport başvuru formu, fotoğraf, dilekçe, öğrenci ise öğrenci belgesi vb. gibi bireylerin şartlarına göre değişen belgeleriyle birlikte randevu alınan içle nüfus müdürlüklerine başvuru yapmaları gereklidir. CSS Legal uzman danışmanları İngiltere seyahati yapmak isteyen bireyler her türlü konuda profesyonel destek vermekte ve her türlü sorularını yanıtlayarak hizmet vermektedir.

Diplomatik pasaport, Hususi pasaport, Umumi pasaport gibi çeşitleri olan pasaport türlerinin başvuru şartları, başvuru için gerekli evraklarının neler olabileceği gibi konularda soruları bulunan, İngiltere sınırları içerisinde bu pasaport çeşitlerinden birine sahip olan bireylerin hangi hak ve yükümlülükleri olduğunu öğrenmek isteyenler CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşabilir, ter türlü sorularını sorabilirler.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla Londra, Ankara, İstanbul şehirlerinde bulunan ofislerinde CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık, İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı, İngiltere pasaportu başvurularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Londra Turk konsoloslugu pasaport yenileme nasıl yapılır, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuma birşey olursa kimlerle iletişime geçmeliyim, İngiltere’ye gittikten sonra yapılması gerekenler nelerdir gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi ve Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 873 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular