image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlığından Çıkma Başvurusu Yapmak İçin Hangi Adımlar Atılmalıdır?

İngiliz vatandaşlığından çıkma başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin belirli şartları sağlamaları gerekir.

İngiliz vatandaşlığından çıkma başvurusunda bulunmak isteyen bireyler öncelikle 18 yaşından büyük olmalı ve akli melekelerinin yerinde olması şartı bulunmaktadır. İngiliz vatandaşlığından çıkma niyetinde bulunan bireylerin başka bir ülkenin daha vatandaşı olması yani başvuru sahibinin çifte vatandaş olması gereklidir. Aksi takdirde İngiliz vatandaşlığından çıkma başvurusu yapamayacaktır.

İngiliz vatandaşlığından çıkma başvurusu yapan bireylerin aile bireylerini bu durum etkilemeyecektir. İngiltere vatandaşlığından çıkmış birinin aile üyelerinin İngiliz vatandaşlığı statüsü değişmeyecektir. Ancak artık İngiliz vatandaşlığından çıkan bireyin gelecekte doğacak çocukları bu durumdan etkilenecektir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi ya da profesyonel danışmanlık almak isteyen bireyler İngiliz vatandaşlığından çıkma konusunda uzman CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiliz vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiliz vatandaşlığından çıkma başvurusu nasıl yapabilirim, İngiliz vatandaşlığından hangi durumlarda çıkılabilir gibi sorularınızı CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak sorabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 788 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular