image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Çalışma Günleri Hangileridir?

İngiliz Konsolosluğu çalışma günleri hafta içi olmakla birlikte başvurular doğrudan buraya yapılamamakta ve dolayısıyla bunun başvurular için herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

İngiltere vize ve göçmenlik kural ile yönetmeliklerine uygun bir vize başvurusu için yapılacak vize işlemleri, başvuru yapılacak vize türünün şartlarının taşındığını gösteren belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, randevuya katılarak biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının verilmesi gibi işlemlerden oluşmaktadır. Başvuru sahipleri bu işlemleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek de yaptırabilirler. Bu sayede vize prosedürüne en uygun ve olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri şekilde bir başvuru gerçekleştirebileceklerdir.

Yukarıdaki prosedürlere sahip İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna yapılamamaktadır. Dolayısıyla İngiliz Konsolosluğu çalışma günleri hafta içi olmakla birlikte başvurular doğrudan buraya yapılamadığı için bunun başvurular için herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Bu başvurular İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru sahibince gerçekleştirilebilmektedir. Başvuru merkezinin çalışma günleri içerisinde başvurusunu yapamayacak olan başvuru sahipleri Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) ile başvurularını gerçekleştirebilecektir. Başvuru randevusunun alınması, Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisinin alınması ve diğer İngiltere vizesi işlemleri ile ilgili bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 990 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular